OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškolním věkem - nové vydání

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškolním věkem - nové vydání
Autor:Kucharská, Švancarová
Nakladatel:Edika
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-266-1105-9
Anotace:Publikace Bezstarostné roky? je určena pro rodiče dětí předškolního věku, ale i pro učitele mateřských škol nebo studenty. Poskytuje užitečné informace o vývoji, schopnostech a dovednostech dítěte v tomto věkovém období s cílem dovést rodiče k pochopení chování předškoláka. Upozorňuje i na odlišnosti a úskalí ve výchově, která mohou vyvolat pozdější potíže ve vzdělávání.

Kniha klade důraz na prostředí, v němž dítě vyrůstá, na význam socializace. Vývoj dítěte ovlivňuje nejen jeho postavení a přijetí v rodině, ale i zvládnutí nových rolí v prvních vzdělávacích zařízeních. Text je doplněn konkrétními příběhy z praxe.

Publikace se věnuje pohybovému vývoji dítěte celkově, zejména však grafomotorice, kresbě a problematice laterality, a poskytuje doporučení pro rozvoj dovedností formou her. V dalších částech knihy se rodiče seznámí s psychickým vývojem dítěte – s vývojem myšlení, vnímání, pozornosti, paměti, učení, řeči, ale i dětské hry. Samostatná kapitola je určena problémům předškolního věku, poruchám učení a speciální péči. Knihu uzavírá kapitola o školní zralosti. Každé téma je doplněno širokou nabídkou doporučené literatury.

Součástí publikace je bohatá obrazová příloha pro rozvoj grafomotoriky, kresby, zrakového vnímání, myšlení, pozornosti a paměti. Rodiče tak mohou zábavnou formou s dítětem procvičit jednotlivé schopnosti a dovednosti.
Záznam vložen:20. 06. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017
Fotografie: Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškolním věkem - nové vydání Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškolním věkem - nové vydání Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškolním věkem - nové vydání
social hub