OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Excel 2013 práce s databázemi a kontingenčními tabulkami

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Excel 2013 práce s databázemi a kontingenčními tabulkami
Autor:Laurenčík
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2014
Původní cena:249,- Kč
ISBN:978-80-247-5003-3
Anotace:Knížka je určena pro čtenáře, kteří již získali základní zkušenosti s programem MS Excel. Jejím základním bodem je jednotný přístup programu MS Excel k datům, získaných z různých zdrojů, a to k datům zapsaným přímo na listu Excelu nebo umístěných v jiném databázovém systému. To Vám umožní využít všechny možnosti, které Excel nabízí: řazení, filtraci, souhrny, kontingenční tabulky a kontingenční grafy, a to bez ohledu na původ zpracovávaných dat. Umožňuje Vám také kombinovat údaje z více tabulek. Kniha obsahuje tato témata: - Řazení, filtrace, tvorba souhrnů a odstranění duplicit v rozsáhlých tabulkách - Přístup k externím datům v databázích různého typu (MS Access, MS SQL Server) - Využití souborů typu XML - Tvorba kontingenčních tabulek a grafů - Práce s datovým modelem Excelu Kniha vám odpoví na otázky: - Jak využijeme data, umístěná v externí databázi? - Jak pracujeme s textovými soubory a soubory typu XML? - Jak vytvoříme kontingenční tabulku a graf? - Jak pracujeme se vzájemně propojenými datovými tabulkami?
Záznam vložen:01. 09. 2014
Poslední aktualizace:22. 10. 2017