OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Historica 2017/1

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Historica 2017/1
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
Číslo časopisu:1/2017
Formát:160X235
ISSN:1803-7550
Anotace:Časopis Historica – Revue pro historii a příbuzné vědy přináší ve dvouroční periodicitě odborné studie, články a materiály. V rubrikách „Diskuse“ a „Obzory“ nabízí přehledy badatelských výsledků aktuálních problémů historické vědy doma i v zahraničí. Recenze, zprávy o literatuře a kronika podávají základní přehledy o domácích i zahraničních publikacích a událostech. Časopis není vymezen chronologicky ani regionálně. Těžiště časopisu leží v historické problematice, ale jsou zde publikovány i texty, které vznikly na pomezí různých vědních oborů, např. historie a sociologie, historie a ekonomie, historie a demografie, historie a dějin umění, resp. kultury, historie a ekologie apod.
Typ:časopis
Záznam vložen:16. 10. 2017