OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Hospodářské dějiny 30/1

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Hospodářské dějiny 30/1
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
ISSN:0231-7540
Anotace:Hospodářské dějiny – Economic History je odborný recenzovaný časopis určený pro prezentaci výsledků původního vědeckého výzkumu v oboru hospodářských a sociálních dějin českých zemí, střední Evropy, resp. Evropy od středověku až po současnost. Přijímány jsou výhradně samostatné vědecké stati a články, event. materiálově zaměřené příspěvky a příspěvky do vědecké diskuze, které vycházejí z původního výzkumu autora či z jeho vlastních postřehů a inovativních metodologických přístupů. Otiskovány jsou také recenze a zprávy o relevantní literatuře a zprávy z vědeckého života. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity dvakrát do roka a otiskuje české i cizojazyčné příspěvky.
Typ:časopis
Záznam vložen:15. 09. 2017