OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Houpánky a kolébánky

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Houpánky a kolébánky
Autor:Ptáčková
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2013
Vazba:vázaná
Původní cena:209,- Kč
ISBN:978-80-262-0472-5
Anotace:Říkanky a hříčky s nimi spojené nám zpestří a obohatí společné chvíle s malými dětmi. Ty nejmenší, co ještě nerozumějí slovům, vnímají rytmus, který je potěší ve chvílích radosti, nebo ukonejší, když usínají. Postupně, jak poznávají svět, mohou je říkanky provázet v běžných denních situacích a umocnit jejich nadšení a úspěchy nebo pomoci jim překonat těžší chvilky. Básničky v knížce si můžeme s dětmi říkat už brzy po narození po celý batolecí věk.První část přináší říkanky spíše aktivizační – houpánky, druhá část představuje básničky pro uklidnění – kolébánky.Každou básničku provází obrázek a nápad na hříčku, kterou si (podle věku, situace a nálady dítěte) můžeme s básničkou spojit a rozvíjet tak pohybem či povídáním motiv básničky.
Záznam vložen:20. 01. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017