OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Jan Patočka v jubilejním roce 2017

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Jan Patočka v jubilejním roce 2017
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-7464-906-6
Anotace:Sborník příležitostných textů k poctě Jana Patočky při příležitosti výročí jeho narození a úmrtí a výročí Charty 77 v roce 2017. Příspěvky jsou životopisné i odborné. Některé jsou reedicí, jiné vznikly nově na popud editorů sborníku. Přispěli i pracovníci katedry filozofie Filozofické fakulty Ostravské univerzity. Sborník chce zdůraznit nadčasovost a univerzalitu odkazu Jana Patočky i Charty 77.

Collection of occasional texts to honor of Jan Patočka in the year of anniversary of his birth and death and 40th anniversary of declaration Charta 77 in 2017. Contributions are both biographical and scholarly. Some texts are reedited, others are new, they arose at the instigation of the editors. Some contributions are work of employees of the Department of Philosophy Faculty of Philosophy of the University of Ostrava. This collection of texts wants to emphasize the timelessness and universality of Jan Patočkas work and the message of Charta 77.
Záznam vložen:25. 04. 2017
Poslední aktualizace:22. 09. 2017