OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Jóga pro sportovce

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Jóga pro sportovce
Autor:Cunningham
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0510-6
Anotace:Sportovní trénink klade zvýšenou zátěž na určité svalové skupiny, zatímco jiné zůstávají v pozadí. Jóga dokáže vyváženě působit na všechny svalové skupiny, které jsou namáhané při každodenním konkrétním cvičením.
Autorka, instruktorka jógy, trénuje a trénovala mnoho vrcholových sportovců, kterým pomohla k lepší pohyblivosti, vytrvalosti a zpevnění svalového korzetu. Její kniha přináší podrobný popis a ilustrace jógových ásan a sestav, vhodných pro posílení nebo protažení jednotlivých svalových partií. Navíc připravila výběr konkrétních pozic a návod, jak se zaměřit na aktivní svaly potřebné při běhání, fotbalu, cyklistice, baseballu a softballu, plavání, tenisu, basketbalu, silovém tréninku a americkém fotbalu.
Záznam vložen:14. 11. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017