OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Nebojte se počítače - pro Windows 10 a Android

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Nebojte se počítače - pro Windows 10 a Android
Autor:Navarrů, Wals
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-247-5761-2
Anotace:Řekli jste si, že konečně překonáte svůj ostych a proniknete do tajů počítače? Nebo jen potřebujete poradit s novým dotykáčem, který jste dostali místo svého tlačítkového telefonu? S tím a mnohým dalším vám tato kniha pomůže.

Před několika málo lety bychom mezi počítače zařadili stolní počítač a notebook. Dnes k nim nutně musíme přidat také tablety a chytré mobilní telefony, které v mnoha případech dokážou počítač nahradit. Tato moderně pojatá publikace je zacílena především na uživatele, kteří s počítači teprve začínají nebo chtějí ovládat více funkcí svého přístroje. Kniha je zaměřena na počítače s operačním systémem Windows a na mobily a tablety s operačním systémem Android. Autor, zkušený lektor vás postupnými kroky naučí využívat prostředí internetu a komunikačních nástrojů (např. Skype, Facebook), upravovat i prezentovat fotografie, posílat velká data, pracovat s texty a tabulkami, nebo vytvořit vlastní kancelář na Google bez nutnosti vlastnit Microsoft Office.
Záznam vložen:28. 11. 2017
Poslední aktualizace:15. 12. 2017