OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Němčina - 4000 slovíček podle témat

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Němčina - 4000 slovíček podle témat
Autor:Tschirner
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0454-3
Anotace:Přehledná příručka pro všechny, kteří si chtějí zopakovat a aktivně rozšířit německou slovní zásobu na úrovni A1-B2 evropského referenčního rámce. Procvičíte si 4000 nejdůležitějších slov, přehledně řazených podle témat. Slovní zásoba je rozdělena na základní úroveň A1--B1 a rozšiřující slova úrovně B2. Každé slovo je použito ve větě, což vám pomůže je přesně pochopit a lépe si zapamatovat. Na konci knihy je rejstřík pro rychlé vyhledávání slov napříč tematickými celky.
Záznam vložen:27. 06. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017