OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

O kouzelném semínku

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:O kouzelném semínku
Autor:Zemanová, Klímová
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2017
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-262-1262-1
Anotace:Vyprávěcí knížka pro děti předškolního a mladšího školního věku je založená především na inspirativních ilustracích doplněných jednoduchými, avšak pečlivě volenými otázkami, díky nimž děti samy rozvíjejí a vyprávějí příběhy a vydávají se na cestu do vlastní fantazie, aniž by byly někým ovlivňovány a směrovány. Knížka nabízí různé možnosti pro vyprávění – díky návaznosti jednotlivých otázek lze vymýšlet příběh, který se bude prolínat celou knihou, stejně dobře ale dovoluje použití obrázků a otázek izolovaně.
Je určená všem dětem, nicméně ji hojně využijí i rodiče, vychovatelé školních družin, pedagogové základních a mateřských škol a učitelé dramatické a výtvarné výchovy, kterým poslouží jako podklad pro jejich práci.
Záznam vložen:08. 11. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017