OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Ostrava Journal of English Philology vol. 9, no.1/2017

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Ostrava Journal of English Philology vol. 9, no.1/2017
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
Číslo časopisu:1/2017
ISSN:1803-8174
Anotace:Ostrava Journal of English Philology je recenzovaným odborným časopisem, který svůj prostor poskytuje původním příspěvkům z oblasti anglické filologie. Skládá se z lingvistické a translatologické části, části zaměřené na literaturu a kulturu anglicky mluvících zemí a části věnované knižním recenzím a informacím o konferencích a jiných důležitých událostech se vztahem k oboru anglické filologie. Příspěvky jsou publikovány v angličtině a češtině. První číslo časopisu vyšlo v září 2009, od roku 2010 vychází časopis dvakrát ročně. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů. Časopis Ostrava Journal of English Philology patří k registrovaným odborným časopisům (s registračním číslem MK ČR E 19471).
Typ:časopis
Záznam vložen:29. 08. 2017