OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Ostrava Journal of English Philology vol. 9, no.2/2017

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Ostrava Journal of English Philology vol. 9, no.2/2017
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
ISSN:1803-8174
Anotace:Ostrava Journal of English Philology je recenzovaným odborným časopisem, který svůj prostor poskytuje původním příspěvkům z oblasti anglické filologie. Skládá se z lingvistické a translatologické části, části zaměřené na literaturu a kulturu anglicky mluvících zemí a části věnované knižním recenzím a informacím o konferencích a jiných důležitých událostech se vztahem k oboru anglické filologie. Příspěvky jsou publikovány v angličtině a češtině. První číslo časopisu vyšlo v září 2009, od roku 2010 vychází časopis dvakrát ročně. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů. Časopis Ostrava Journal of English Philology patří k registrovaným odborným časopisům (s registračním číslem MK ČR E 19471).

Abstrakt:
Ostrava Journal of English Philology is a peer-reviewed scholarly journal that provides a space for the original articles in the field of English philology. The first issue was published in September 2009 and from 2010 the journal will be published bi-annually. It consists of a linguistics section, a section focusing on the literature and culture of English-speaking countries, and a section devoted to book reviews, calls for papers, and announcements of upcoming conferences and other events. Articles are published in English and Czech. The journal is published by the Faculty of Arts of the University. It is open to contributions from scholars not only from the Czech Republic but also from abroad. The Ostrava Journal of English Philology is an officially registered periodical (Czech Ministry of Culture, registration number MK ČR E 19471).
Typ:časopis
Záznam vložen:30. 11. 2017