OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Počet položek v košíku: 0

Poverty and Social Work

Název:Poverty and Social Work
Autor:Sýkorová, Klimentová /eds./
Nakladatel:Fakulta sociálních studií OU
Rok vydání:2016
ISBN:978-807464-891-5
Anotace:Tato kolektivní monografie nabízí popis a analýzu chudoby v praxi sociální politiky a sociální práce v šesti evropských zemích. Autoři zvolili v jednotlivých kapitolách pohled na téma, který je nejdůležitější a specifický pro sociální politiku v jejich zemi. Kromě kapitol od autorů ze zemí s dlouhou tradicí demokracie ve veřejné sféře jako je Německo, Francie, Dánsko a Holandsko, jsou zde příspěvky autorů z postkomunistických zemí – Lotyšska, Slovenska a Česka, které se musely po pádu totalitních režimů vyrovnat s úkolem vybudovat novou koncepci sociální politiky založené na demokratických základech.
Záznam vložen:15. 05. 2017
Poslední aktualizace:26. 05. 2017