OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Poverty and Social Work

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Poverty and Social Work
Autor:Sýkorová, Klimentová /eds./
Nakladatel:Fakulta sociálních studií OU
Rok vydání:2016
ISBN:978-807464-891-5
Anotace:Tato kolektivní monografie nabízí popis a analýzu chudoby v praxi sociální politiky a sociální práce v šesti evropských zemích. Autoři zvolili v jednotlivých kapitolách pohled na téma, který je nejdůležitější a specifický pro sociální politiku v jejich zemi. Kromě kapitol od autorů ze zemí s dlouhou tradicí demokracie ve veřejné sféře jako je Německo, Francie, Dánsko a Holandsko, jsou zde příspěvky autorů z postkomunistických zemí – Lotyšska, Slovenska a Česka, které se musely po pádu totalitních režimů vyrovnat s úkolem vybudovat novou koncepci sociální politiky založené na demokratických základech.
Záznam vložen:15. 05. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017