OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Od 24. 7. 2017 dochází ke změnám platebních podmínek a doručování zásilek při nákupu přes e-shop Univerzitního knihkupectví. Je nově zavedena možnost platby předem nebo zaslání na dobírku. Bližší informace naleznete ZDE.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Povíme vám o dysortografii a dysgrafii

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Povíme vám o dysortografii a dysgrafii
Autor:Burešová
Nakladatel:Edika
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-266-1106-6
Anotace:Publikace je určena dětem ve věku od 6 do 12 let, které mají potíže s dysgrafií či dysortografií, a také jejich rodičům, učitelům nebo kamarádům. Knihou provází sympatická dvojice: chlapec Martin a jeho sestřenice Lenka.

Přestože obě děti mají problémy s psaním, každé z nich má jinou poruchu. Chlapec bojuje především s úhledností a čitelností svého písma, píše s úsilím a často neúhledně (dysgrafie). Pro Lenku je zase největší potíž správně napsat to, co slyší. Mnohdy vynechává a zaměňuje písmena, taky komolí slova a chybuje v měkčení (dysortografie).

Oba školáci se svým vyprávěním snaží přiblížit problémy, se kterými se děti s těmito poruchami běžně potýkají. Vysvětlují, jak potíže samy vnímají a co jim je pomáhá zvládnout.

Dospělí v knize najdou také informace o hrách a cvičeních, které dětem pomohou překonat potíže se psaním a zvládnout školní látku (např. vyjmenovaná slova, správné psaní i/y).
Záznam vložen:20. 06. 2017
Poslední aktualizace:24. 07. 2017
Fotografie: Povíme vám o dysortografii a dysgrafii