OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Právní minirádce pro život

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Právní minirádce pro život
Autor:Rýdlová
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0179-5
Anotace:Potýkáte se s reklamací zboží? Víte, na co máte právo, když nakupujete přes internet? Hledáte vhodného dodavatele plynu a elektřiny, ale ztrácíte se v záplavě zaručeně nejvýhodnějších nabídek? Čeká vás rozvod nebo dědické řízení? Přete se se sousedem, kdo má uklidit spadané listí, nebo vám vadí ustavičný štěkot jeho psa? Na co máte nárok u lékaře?

Kniha provádí čtenáře právní problematikou v běžných životních situacích. To vše srozumitelnou a lehce humornou formou, která propojuje teorii s praktickými příklady. Každá kapitola je zakončena kontrolním vědomostním kvízem.

Kniha je vhodná nejen pro laického čtenáře, ale rovněž jako doplňující studijní materiál pro studenty SŠ, VOŠ a VŠ, u kterých se předpokládá základní orientace v občanském právu (např. studenti ekonomie, podnikatelství, marketingu, sociální sféry).
Záznam vložen:13. 09. 2017
Poslední aktualizace:24. 11. 2017