OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Principy a cesty školní výuky české literatury

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Principy a cesty školní výuky české literatury
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Pedagogická fakulta OU
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-7464-956-6
Anotace:HHlavní inspiraci ke vzniku monografie Principy a cesty školní výuky literatury byla opakovaná setkávání s pedagogy základních škol při řešení projektů zaměřených na inovaci a zkvalitňování výuky v předmětu Český jazyk a literatura. Diskuze usilující o nalezení vhodných a pro žáky podnětných metod a forem práce potvrdily, že se do edukačního procesu zásadním způsobem promítá kvalita dostupných učebních materiálů, zvláště učebnic, a podoba školních vzdělávacích programů.
Záznam vložen:29. 11. 2017
Poslední aktualizace:15. 12. 2017
Fotografie: Principy a cesty školní výuky české literatury
social hub