OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Principy a cesty školní výuky českého jazyka

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Principy a cesty školní výuky českého jazyka
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Pedagogická fakulta OU
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-7464-951-6
Anotace:Předkládané kolektivní práce vznikla s cílem propojit teoretické pasáže věnované lingvistické problematice s didaktickým přístupem a pojetím výuky češtiny v duchu nynějšího Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Jednotlivé části se zaměřují na vstupní výklady o češtině jako národním jazyku, na šíře pojatou problematiku výslovnosti v češtině, na oblast lexikologie, na morfologické otázky, na výuku syntaxe a s ní související pravopisné poučení i na okruhy zahrnující stylistiku.
Záznam vložen:29. 11. 2017
Poslední aktualizace:15. 12. 2017
Fotografie: Principy a cesty školní výuky českého jazyka
social hub