OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Psychologie a její kontexty č.2/2016

Název:Psychologie a její kontexty č.2/2016
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2016
Číslo časopisu:2/2016
Formát:B5
ISSN:1803-9278
Anotace:Časopis Psychologie a její kontexty je recenzovaný odborný psychologický časopis, který uveřejňuje původní články, recenze, aktuální informace, předběžná metodologická sdělení apod. Cílem je jednak poskytnout psychologům i autorům z příbuzných vědních oblastí platformu k veřejné prezentaci svých poznatků z výzkumu, názorů do diskuse i dojmů z přečtené odborné literatury, jednak dát možnost odborné veřejnosti seznámit se s těmito výsledky a názory. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě dvakrát ročně a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů.
Typ:časopis
Záznam vložen:26. 06. 2017
Poslední aktualizace:20. 10. 2017
Fotografie: Psychologie a její kontexty č.2/2016

Poslední kus je rezervován.

social hub