OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Od 24. 7. 2017 dochází ke změnám platebních podmínek a doručování zásilek při nákupu přes e-shop Univerzitního knihkupectví. Je nově zavedena možnost platby předem nebo zaslání na dobírku. Bližší informace naleznete ZDE.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Salzburg - inspirace na cesty

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Salzburg - inspirace na cesty
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Lingea
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-7508-247-3
Anotace:Průvodce po Salzburgu vás stručně seznámí s historií města a provede vás po všech zajímavých místech, jichž je v tomto poměrně malém městě nebývalé množství, stejně tak tu probíhá řada kulturních akcí mezinárodního významu.

Poznejte místní životní styl a kulturu, vypravte se na výlet do Alp, kterými je Salzburg obklopen, nebo si odpočiňte u šálku kávy a kousku sachru v některém z doporučených podniků. S naším průvodcem budete dokonale připraveni na všechny cestovní peripetie, informováni o možnostech ubytování, stravování atd. A určitě se neztratíte – součástí publikace je totiž několik map Salzburgu a okolí.

Návštěvníky, kteří jsou v Salzburgu poprvé, naplňuje úžasem všudypřítomná vznešenost barokní městské architektury. Jen zřídka lze spatřit město, které tak harmonicky splývá s okolní přírodou. I když se město nejvíce proslavilo jako rodiště Wolfganga Amadea Mozarta, jeho kulturní odkaz je mnohem bohatší. Salzburg se řadí mezi přední světová festivalová města a soupeří s Vídní o pozici rakouského hlavního města kultury a umění.
Záznam vložen:08. 06. 2017
Poslední aktualizace:23. 08. 2017