OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Studia Germanistica č.19, AFPUO

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Studia Germanistica č.19, AFPUO
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2016
Číslo časopisu:19/2016
Formát:B5
ISSN:1803-408X
Anotace:Časopis ACTA FACULTATIS PHILOSOPHICAE UNIVERSITATIS OSTRAVIENSIS STUDIA GERMANISTICA navazuje na sborník vydávaný katedrou germanistiky Ostravské univerzity v Ostravě v letech 2006 a 2007. Časopis Studia Germanistica vyšel poprvé v roce 2008, od roku 2009 vychází 2x ročně. Již od počátku vydávání Studia Germanistica procházely veškeré příspěvky nezávislým recenzním řízením. Členy recenzní rady jsou významní germanisté působící na českých a zahraničních univerzitách.
V časopise Studia Germanistica jsou publikovány výsledky výzkumu z oblasti aktuálních témat německé lingvistiky, literární vědy a didaktiky němčiny jako cizího jazyka, které dokumentují stav bádání v České republice i v zahraničí. Součástí časopisu jsou rovněž kulturologické studie a recenze nových publikací. Příspěvky jsou publikovány v němčině s anglickým a českým resumé.
Časopis je od roku 2009 na Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů vydávaných v České republice, schváleném Radou pro výzkum a vývoj, odborným a poradním orgánem vlády pro oblast výzkumu a vývoje.
Typ:časopis
Záznam vložen:23. 06. 2017