OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Slavica Iuvenum 2017, XVIII. mezinárodní setkání mladých studentů na CD

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Slavica Iuvenum 2017, XVIII. mezinárodní setkání mladých studentů na CD
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
Vazba:CD
ISBN:978-80-7464-947-9
Anotace:Sborník studentských vědeckých prací SLAVICA IUVENUM XVIII obsahuje příspěvky z disciplín současného lingvistického výzkumu, literární vědy a kulturologie a současných trendů v translatologii. Autoři jednotlivých příspěvků kladou důraz především na jazykové, kulturní, literární a translatologické tendence v jazycích slovanského areálu. Příspěvky objektivně popisují aktuální jazykovou problematiku, zohledňují komparativní literárněvědný přístup autorů a charakterizují kulturně-historickou situaci ve slovanském prostředí. Řada článků přichází s novým pohledem na oblast v současné translatologii.

Abstract:

Our science collection of slavic studies promotes original research using the languages students study. This collection can integrate present theses of the languages, literatures, and cultures of the slavic area. Particular articles objectively describe the actual language problems. The authors deal with the comparative scientific literary and characterize the cultural and historical situation in a slavic area. A lot of articles comes with a new look to the area of current translatology. This paper offers a philological view of the problem of slavic studies.

Typ:CD
Záznam vložen:04. 12. 2017
Poslední aktualizace:15. 12. 2017
Fotografie: Slavica Iuvenum 2017, XVIII. mezinárodní setkání mladých studentů na CD