OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Tvorba rozhodování a analýza v politice

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Tvorba rozhodování a analýza v politice
Autor:Prorok
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2012
Původní cena:299,- Kč
ISBN:978-80-247-4179-6
Anotace:Dvacet let, které uplynuly od pádu komunistických režimů ve východní Evropě, nevedlo k překvapení jedněch a navzdory slibům druhých ke zprůhlednění politiky ani uvnitř našeho státu, ani na poli mezinárodním. Politická rozhodování se odehrávají v řadě případů buď mimo kontrolu veřejnosti, nebo jejich výsledek neodpovídá slibům či očekáváním zúčastněných subjektů. Politické rozhodování je proto pro mnoho lidí zahaleno do hávu tajemna nezávisle na tom, zda jsou aktéry rozhodování, nebo jeho objekty. Pochopit rozhodování jiných a zajistit si, aby naše vlastní rozhodování vedlo k zamýšleným cílům nebo se k nim alespoň blížilo, je jedním z důležitých problémů politické vědy. Pohlédněte spolu s autorem na problém rozhodování prizmatem systémového přístupu a teorie chaosu. Poznejte metody politické analýzy, politický proces a faktory, jež rozhodování v politice ovlivňují. Knihu jistě ocení nejen studenti politologie, žurnalistiky, mezinárodních vztahů a dalších společenskovědních oborů, ale i odborníci z řad daných profesí a široká veřejnost, které se politické rozhodnutí dotýkají.
Záznam vložen:01. 09. 2014
Poslední aktualizace:24. 06. 2017
Fotografie: Tvorba rozhodování a analýza v politice