OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Vybrané kapitoly z anesteziologie

Název:Vybrané kapitoly z anesteziologie
Autor:Dostálová, Zemanová
Nakladatel:Lékařská fakulta OU
Rok vydání:2006
Původní cena:161,- Kč
ISBN:80-7368-156-0
Anotace:Publikace je určena studentům zdravotnických oborů. Anesteziologie představuje velký objem odborných informací, které se vzhledem k dynamice oboru neustále rozšiřují a upřesňují. Také veřejnost si žádá záruky, že příprava vysokoškolsky vzdělaných nelékařských odborníků, jimž svěřuje své zdraví a životy, je kvalitní a na úrovni současného poznání i technických možností. Rozsah výukových textů sice nedovoluje zahrnout všechny informace z oboru anesteziologie, ale garantuje rozšíření klinického pohledu, pohotovosti úsudku a správných postupů. V 7 kapitolách jsou probrána základní aktuální a pro klinickou praxi nejpotřebnější témata, která umožní týmovou spolupráci nejen v samostatném oboru ARIP, ale i v rámci multidisciplinární spolupráce.
Typ:skripta
Záznam vložen:13. 03. 2006
Poslední aktualizace:13. 12. 2017
Fotografie: Vybrané kapitoly z anesteziologie

Poslední kus je rezervován.

social hub