OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Vybrané kapitoly z patofyziologie pro bakaláře

Zboží je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Vybrané kapitoly z patofyziologie pro bakaláře
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Lékařská fakulta OU
Rok vydání:2009
Původní cena:78,- Kč
ISBN:80-7368-180-3
Anotace:Patofyziologie pro bakaláře poodává velmi základní informace pro studenty zdravotnických oborů na ZSF. Vzhledem tomu, že náplň výuky spadá do doby třinácti týdnů, je látka vybrána tak, aby nekolidovala s přednáškami učitelů jiných programů- interna, neurologie , patologie a další. Pozornost je věnována poruchám vnitřního prostředí, krevnímu oběhu včetně aterosklerotických onemocnění srdce, mozku, dále základním poznatkům z patofyziologie zažívacího traktu. Zvláštní kapitola je věnována diabetu,endokrinnímu systému,stručně jsou probrány poruchy nervové soustavy, nemoci krvetvorby a pohybového ústrojí, nádorům.Náplň výuky vedla autory ke stručnosti ve vyjadřování tak, aby i složitější problematika byla posluchačům srozumitelná.
Typ:skripta
Záznam vložen:02. 05. 2006
Poslední aktualizace:15. 12. 2017
Fotografie: Vybrané kapitoly z patofyziologie pro bakaláře