OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

UZAVŘENÍ PRODEJNY 22. prosince 2017-10. ledna 2018
Z důvodu dovolené a inventury bude Univerzitní knihkupectví v době od 22. prosince 2017 - 10. ledna 2017 UZAVŘENO. Veškeré objednávky přijaté od 21. prosince 2017 budou vyřízeny až po tomto datu. Poslední odeslání dobírkových či uhrazených objednávek před tímto datem, proběhne 21. prosince 2017.

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Zen na každý den

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Zen na každý den
Autor:Becková
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
Původní cena:249,- Kč
ISBN:978-80-271-0284-6
Anotace:Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává s neuvěřitelnou jednoduchostí. Kniha přináší naprosto jedinečný a přímočarý náhled na otázky týkající se našich vztahů, práce, strachu či ambicí. Vrstvu po vrstvě odhaluje příčiny našich úzkostí a frustrací. Čtenáři často tvrdí, že se jedná opravdu o první knihu, která jim jasně ukázala, jak snadněji žít v dnešní komplikované moderní společnosti. Je zde návod, jak může běžný člověk prožít každý okamžik svého života naplno. Uvidíte sami sebe zcela novým způsobem. Garantováno.
Záznam vložen:22. 11. 2016
Poslední aktualizace:24. 11. 2017