OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Zoner Photo Studio X

Tento titul je SKLADEM připraven k odeslání.

Název:Zoner Photo Studio X
Autor:Pecinovský
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0356-0
Anotace:Zoner Photo Studio X je nejnovější verzí osvědčeného a oblíbeného českého programu pro správu, prohlížení a úpravu fotografií. Kniha z dílny zkušeného autora nabízí všem čtenářům se zálibou ve fotografování tak trochu jiný způsob, jak se seznámit se Zoner Photo Studiem v co nejkratším čase, současně ale také v úplnosti a do hloubky.

V barevné publikaci najdete sedm částí, věnovaných nejdůležitějším okruhům práce s fotografiemi. Každá část je pak rozdělena na jednotlivá témata (v rozsahu jedné či dvou stránek), která jsou zpracována formou kombinace názorných obrázků a textu tak, aby bylo možné konkrétní dovednost či funkci ihned uplatnit v praxi.

Díky tomu se tato příručka stane při práci s fotografiemi a Zoner Photo Studiem X vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem.
Záznam vložen:15. 06. 2017
Poslední aktualizace:22. 10. 2017