Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

České bezlepkové slavnostní pečení

Název:České bezlepkové slavnostní pečení
Autor:Šimková
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2013
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-264-0197-1
EAN:9788026401971
Anotace:I bez lepku si můžete užívat slavnostních rodinných chvil či dětských oslav a najíst se lákavých sladkých dortíků, dezertů, rolád, košíčků, řezů, perníčků, lineckých koláčů, knedlíkových variací a dalších dobrot upečených z bezlepkové mouky! Některé recepty jsou úplně nové, plné inspirace, mnohé vymyšlené podle přání dětí, přizpůsobené také dalším alergiím. Autorka je doplnila svými tipy, radami a postřehy při pečení, které se vám budou hodit, pokud s bezlepkovým pečením začínáte.
V knize mimo jiné naleznete:
* Rolády (čokoládové, citronové, makové, sněhové, ořechové, karamelové, ovocné, charloty, …)
* Semifredy (čokoládovo-karamelové, marcipánové, jogurtové, likérové, pařížské, tvarohové, …)
* Dětské laskominy (veselé bábovičky, košíčky, muffiny, smajlíky, dortíčky, koláčky, palačinkové kapsy, …)
* Řezy a koláče (řezy pařížské, medové, malinové, ananasové, pudingové, čokoládovo-karamelové, …, koláče drobenkové, pudingové, z odpalovaného těsta; bábovka, tvarohový tunel, …)
* Lahůdky z kynutého těsta (slané koláčky se sýrem či s masovou směsí, pizza, tažený závin, ovocné taštičky, …)
* Kynuté knedlíky (houskové, plněné ovocem, s uzeninou, …)
* Recepty na krémy (máslový, koňakový, kakaový)
Autorka je maminkou pěti dětí, pro něž už více než dvacet let připravuje bezlepkovou stravu.
Záznam vložen:11. 04. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019