Šest pilířů manažerského úspěchu

Rok vydání:2016
Původní cena:229,- Kč
ISBN:978-80-247-5868-8
Anotace:Spočívá tajemství úspěchu v manažerském i osobním životě ve schopnostech, inteligenci nebo je za tím něco jiného? Jak může každý posílit ty oblasti, které jsou pro dlouhodobou úspěšnost nejdůležitější? Odpovědi najdete v této ojedinělé knížce, kterou společně napsali uznávaný manažer, zkušený kouč a poradce.

Autoři s mnohaletými zkušenostmi z praxe, kteří si prošli řadou úspěchů i proher, vám odkryjí šest pilířů a jeden navíc, které stojí za pracovním i osobním úspěchem každého manažera. Ukážou vám, jak tyto pilíře posilovat, jak je rozvíjet a využívat každý den při řízení sebe sama, druhých lidí i celé firmy. Budou vám průvodci na cestě k manažerské moudrosti, která nebude jen plná rychlých úspěchů, ale bude pro vás bezpochyby obohacující a bude stát za to.
Staňte se skutečnými manažery svého života!
Záznam vložen:07. 06. 2016
Poslední aktualizace:18. 02. 2019