Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

100 otázek a odpovědí, jak se uzdravit po mozkové mrtvici

Název:100 otázek a odpovědí, jak se uzdravit po mozkové mrtvici
Autor:Dow, Sutton
Nakladatel:BizBooks
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-265-0778-9
Anotace:Když David Dow prodělal masivní mozkovou mrtvici, bylo mu pouhých deset let. Lékaři nevěřili, že by už někdy mohl chodit. Dnes však David nejenom chodí, ale navíc žije aktivní, nezávislý život. Řídí auto, má vztah, cestuje. Ale jeho cesta k uzdravení nebyla jednoduchá, musela za to tvrdě bojovat celá rodina. Pokud jste sáhli po této knize, s největší pravděpodobností jste vy nebo někdo, kdo je vám blízký, prodělali cévní mozkovou příhodu. Možná jste frustrovaní, zmatení a osamělí a nerozumíte všemu, co no vás chrlí lékaři, zdravotní sestry a všemožní odborníci. Autoři Mike a David vám nabízí podrobný návod, jak po této nové cestě, která se před vámi otevřela, postupovat. Kniha je plná rad, tipů, informací a zkušeností, o které se s autory podělili přední experti. Naleznete zde naději a dozvíte se, co všechno je možné. Příběh Davida ve vás probudí novou víru, když to budete nejvíce potřebovat.
Záznam vložen:27. 08. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019