Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

1234 anglických slovíček

Název:1234 anglických slovíček
Autor:Janů
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-271-0697-4
Anotace:Nemůžete si vzpomenout, jak se anglicky řekne třeba slon? Pak jste si vybrali tu správnou knížku!

Neváhejte a společně s dětmi si promrskejte více než 1000 anglických slovíček. S pomocí veselých a názorných obrázků vám to společně půjde velmi snadno a dětem se nová slovíčka vtisknou rychle do paměti. Jednotlivá slova jsou v knížce řazena podle abecedy a také podle ucelených tematických celků. U každého obrázku naleznete vždy nejdříve anglické slovíčko a pod ním jeho český překlad. Můžete se s dětmi pustit do zábavného učení a zkoušení, když zakryjete např. český překlad prstem a hned zjistíte, zda si dítě pamatuje, co dané slovo znamená. Na konci nechybí česko-anglický slovníček s výslovností, díky němuž se v knížce snadno a rychle zorientujete. Začněte s dětmi mluvit anglicky, je to zábava!
Záznam vložen:11. 09. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019