Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

21denní cukrový detox

Název:21denní cukrový detox
Autor:Sanfilippo
Nakladatel:Anag
Rok vydání:2019
ISBN:978-80-7554-204-5
EAN:9788075542045
Anotace:Kniha 21denní detox od cukru je jasný, efektivní, kompletní výživový plán, který zregeneruje vaše tělo a pomůže obnovit správné návyky.
Vymaňte se z nadvlády cukru.
Již desítky tisíc lidí používají tento převratný návod k překonání kruté a silné nadvlády cukru. Teď je řada na vás! Následování tohoto snadného plánu s více než 90 jednoduchými recepty vede k redukci celoživotní chuti na cukr a sacharidy za pouhé tři týdny. Program má tři úrovně, aby byl přístupný pro každého, ať už začínáte od začátku, dodržujete bezlepkovou nebo bezobilninovou dietu anebo životní styl Paleo.
21denní program pro přechod na život bez závislosti na cukru.
Kniha 21denní detox od cukru zahrnuje i speciální úpravy pro sportovce (vytrvalostní sporty, CrossFit, HIIT styl a další), těhotné/kojící ženy, pescetariány a osoby s autoimunitními problémy. To, co prožijete v tomto programu, bude odlišné od mnoha dalších dietních programů, které prosazují velmi omezené stravování, pro zaručení úspěchu vás vedou ke konzumaci koktejlů, džusů, smoothies nebo spoléhají na doplňky stravy a konzumaci nízkotučných produktů. Cílem každého detoxikačního programu by měla být podpora vašeho těla, které se přirozeně samo čistí od látek, jež vytváří negativní zdravotní efekty – a to je přesně to, co přináší 21denní detox od cukru. Tento program se zaměřuje na kvalitní bílkoviny, zdravé tuky a prospěšné sacharidy a pomůže vám změnit nejen výběr potravin, které jíte, ale také zvyky kolem jídla, a dokonce i způsob, jakým reagují vaše chutě na sladkosti. Po dokončení programu budete pravděpodobně ve stravování touto cestou nadále pokračovat, protože se budete cítit skvěle. Poté, co změníte každodenní stravovací návyky, začnete získávat nové pochopení toho, jak jídlo ve vašem těle funguje a kolik živin právě ovlivňuje váš celý život. Není žádný důvod čekat! Zbavte se nepříjemností vysazením cukru.
Cukr ovládá naše životy. Ale proč? A jsou to pouze tyto sladké, vybělené krystaly, které způsobují naše problémy, nebo by to mohlo být mnohem víc? Buďme upřímní: problémem není jen cukr. Jsou to rafinované sacharidy chudé na živiny, které nesou spoustu kalorií, ale žádnou skutečnou výživu. V dnešním světě se jedná o nejjednodušší jídla, která si můžeme vzít na cestu a jsou rychle připravená, ale tloustneme po nich, stáváme se nemocnými, unavenými a naprosto nešťastnými. Za vše můžou cukr, „skryté“ sacharidy a zpracované potraviny, kvůli kterým se nejen zvětšují míry našeho pasu, ale je toho mnohem více. Nemůžeme se soustředit, nemůžeme spát, máme iracionální odpolední chutě, a nemůžeme dokonce ani prožít den, aniž bychom chtěli – nebo potřebovali – doplnit energii kofeinem, nebo dokonce ještě dalším cukrem! Co můžeme udělat, abychom se vymanili z tohoto cyklu? 21denní detox od cukru je zde, aby vám pomohl.
Záznam vložen:22. 05. 2019
Poslední aktualizace:14. 12. 2019