OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > Aktuality

Ostravská univerzita

E-shop je spuštěn v omezeném provozu

Stále ještě zpracováváme objednávky po velké výprodejové akci knih z produkce Ostravské univerzity, už nyní ale můžete nakupovat knihy ostatních nakladatelů v našem e-shopu, který funguje v omezeném režimu. Nakoupit můžete opět tak, jak jste zvyklí, s možností osobního odběru nebo s platbou předem na základě zálohové faktury. E-shop v plném provozu bude opět od 7. července 2020, kdy spustíme letní provoz. Prodejna bude otevřena v pondělí, středu a pátek od 11:00 do 15:00 a v úterky a čtvrtky od 11:00 do 16:00. Doporučujeme si knihy objednat prostřednictvím e-shopu, vyzvednout a zaplatit je můžete v naší prodejně. Knihkupectví bude převážně fungovat právě jako odběrné místo pro objednávky s osobním převzetím.

Sledujte dění také na facebookovém profilu Knihkupectví.

Zveřejněno / aktualizováno: 29. 06. 2020

social hub