Chystá se výprodej knih z produkce OU! Ceny budou od 10 Kč

Od 2. června se opět můžete těšit na výprodej knih z produkce Ostravské univerzity

Loňský výprodej knih z produkce Ostravské univerzity měl velký ohlas, proto jsme se rozhodli uspořádat jej i letos. Univerzitní knihkupectví tak bude opět vyprazdňovat své sklady a nabídne vám přes 100 knižních titulů z produkce převážně Filozofické fakulty OU za extrémně nízké ceny – od 10 korun. Některé knihy jsou v omezeném počtu kusů, proto doporučujeme neotálet. V nabídce najdete také zlevněné bazarové kousky, což jsou knihy s drobnou či větší vadou nebo pár slevových kousků z loňského roku.

Výprodej bude probíhat pouze prostřednictvím e-shopu Univerzitního knihkupectví. Knihy si můžete objednat buďto s doručením (DPD, Česká pošta) nebo s možností osobního vyzvednutí v našem výdejním místě.

Od pátku 28. května budeme připravovat e-shop na výprodej, musíme vše přecenit a nachystat, proto nebude možné objednávat žádné zboží. Online nakupování opět spustíme od 2. června, kdy začne i samotný výprodej.

Sledujte facebookový profil knihkupectví, aby vám neutekly podrobnosti.

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 05. 2021