Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut

Název:70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut
Autor:Scott, Davenport
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-271-0113-9
Anotace:OBJEVTE TAJEMSTVÍ MINDFULNESS – VŠÍMAVOSTI
Stačí deset minut denně a váš život bude jiný!

V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon.

Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří v době „nevědomého žití“. I když si osvojíte jen jediný ze sedmdesáti popsaných způsobů procvičování všímavosti, budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zbavíte se okovů zažitých stereotypů a celý svůj život uvidíte pozitivněji.

Blahodárný vliv na duševní a fyzickou pohodu
Zmírnění stresu a úzkostí
Lepší koncentrace, paměť a výkonnost
Úleva od bolestí