Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

77 inspirací pro zdravý život

Název:77 inspirací pro zdravý život
Autor:Uhrin
Nakladatel:Vyšehrad
Rok vydání:2015
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-7429-485-3
Anotace:Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu k běžnému stravování s prokázanými příznivými zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař restaurace Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná jídla. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ umocňuje kromě autentické fotogalerie z autorovy kuchyně především jednoduchá a rychlá úprava receptů, které jsou doplněny informacemi o léčebných účincích použitých potravin. V úvodní části naleznete řadu „inspirací“ pro zdravé vaření a ochucování potravin, a také tipy pro zdravé hubnutí včetně vzorového denního menu, zdravotních studií a praktických rad. Recepty, jež kniha přináší, jsou doporučeny při predispozicích či při onemocněních srdce (infarkt, vysoký tlak, zvýšený cholesterol), dále rakovině, cukrovce, artróze, nadváze apod. V neposlední řadě jsou určené všem, kdo chtějí předejít civilizačním chorobám, ozvláštnit a „ozdravit“ svůj jídelníček, či prostě fandům zdravé výživy. Kniha vychází ve spolupráci s Prameny zdraví, o.s.
Záznam vložen:20. 07. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019