Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Aiming to Advance / Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Název:Aiming to Advance / Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD
Autor:Strnadová
Nakladatel:LEDA
Rok vydání:2010
ISBN:978-80-7335-227-1
EAN: 9788073352271
Anotace:AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Vychází z mírně pokročilé úrovně, a předpokládá tedy samostatný přístup ke studiu a znalost práce se slovníkem a audionahrávkami.
Páteří každé lekce jsou: Focus on Information: ověřuje porozumění, vede k uvědomělému a aktivnímu osvojování slovní zásoby a obrací pozornost k významu jazykových prostředků, ať čtených nebo slyšených. Focus on Language: zprostředkovává a procvičuje gramatické a stylistické jevy typické pro daný typ textu v pokud možno přirozených komunikačních situacích. Focus on Academic Skills: poskytuje návody jak efektivně číst a poslouchat, jak si dělat poznámky, účastnit se diskuse, psát odborné texty, ale také jak si počínat v situacích, jako je hledání zaměstnání, žádání o stáž apod.
Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům, jimž pomůže v přípravě jak na mezinárodní zkoušky z angličtiny, tak na studium v zahraničí – k tomuto účelu slouží kapitoly věnované rozvoji akademických a studijních schopností.
Záznam vložen:13. 02. 2019
Poslední aktualizace:15. 11. 2021