Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Akupunktura v teorii a praxi

Název:Akupunktura v teorii a praxi
Autor:Růžička
Nakladatel:Poznání
Rok vydání:2016
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-87419-53-3
EAN:9788087419533
Anotace:Akupunktura je jedním ze základních pilířů tradiční čínské medicíny. Jako léčebná metoda je využívána velkou částí populace a její kladné výsledky jsou prověřeny tisíciletími. Patří mezi holistickou medicínu, neboť se dívá na člověka jako na jediný celek tělesného a psychického. V člověku se v určité podobě zrcadlí vesmírné děje, a proto je nutná harmonie mezi vnějším a vnitřním. Při narušení této rovnováhy dochází ke vzniku onemocnění. Zatímco západní medicína je založena na strukturální a orgánové bázi, východní medicína má za základ energeticko-informační děje. Dalším rozdílem je její preventivní zaměření, vycházející z poznatku, že je lepší nemoci předcházet, nežli ji léčit. A tak dnes v západních zemích vyhledávají akupunkturu především ti, jimž klasická medicína nepomohla. Akupunktura má velmi dobré výsledky zvláště při léčbě funkčních a zvratných onemocnění a bolestivých stavů.
Záznam vložen:06. 10. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Akupunktura v teorii a praxi