Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Anežka se těší na miminko

Název:Anežka se těší na miminko
Autor:Rožnovská
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2012
Vazba:vázaná
Původní cena:225,- Kč
ISBN:978-80-262-0081-9
EAN:9788026200819
Anotace:Malé Anežce se brzy narodí bráška nebo sestřička. Ale kdy to brzy skončí? A jak se vlastně miminko dostalo mamince do bříška? Takové otázky se honí Anežce hlavou. Kdo jí odpoví? Bude to její nová panenka Janinka? Anebo jí některé otázky zodpovědí tatínek s maminkou? Příběh o Anežce, panence Janince a jednom dlouhém čekání na narození miminka vypráví, jak rodiče malou holčičku připravují na narození sourozence, jak toto období Anežka prožívá, co si představuje a jak se čekání odráží v jejích hrách, v životě v rodině a jak to všechno nakonec proběhlo. Knížka je určena dětem předškolního a mladšího školního věku. Autorka umí adresáty svého vyprávění zaujmout živým podáním. Zároveň může příběh pomoci i rodičům, kteří připravují své malé dítě na narození sourozence.
Záznam vložen:02. 10. 2015
Poslední aktualizace:12. 12. 2019
Fotografie: Anežka se těší na miminko