Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Angličtina ihned k použití + 2CD - jazykový aktivátor

Název:Angličtina ihned k použití + 2CD - jazykový aktivátor
Autor:Janešová Jarmila, Kollmannová, Prokopová
Nakladatel:LEDA
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-7335-092-5
Anotace:Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou dvě audio CD s nahrávkami nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů.

Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí).
Jazyková úroveň
A1/A2/B1/B2 - A1/A2/B1/B2