Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Antología de textos latinoamericanos

Název:Antología de textos latinoamericanos
Autor:Drozdowicz Maksymilian
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2011
ISBN:978-80-7368-948-3
Anotace:Antología de textos latinoamericanos, vydaná v univerzitním nakladatelství, je doplňkovým materiálem k publikaci Manual básico de literatura latinoamericana [Učebnice latinskoamerické literatury]. Tato antologie obsahuje základní údaje o autorech latinskoamerické literatury a jejich nejvýznamnějších dílech. Obsahuje texty 72 autorů - od Popol Vuha, cestopisů kronikářů, až po spisovatelé 20. století. Zahrnuje všechny žánry a různé literární tendence. Představuje jak celosvětově známé autory, tak i několik spisovatelů opomínaných (např. Barrett, Casaccia, Altamirano).

Antología de textos latinoamericanos es el complemento de Manual básico de literatura latinoamericana. Contiene una presentación de textos latinoamericanos de los más destacados autores, aportando también unas informaciones breves acerca de su producción literaria. Contiene textos de 72 autores, a partir de Popol Vuh y los cronistas llegando hasta el siglo XX; presenta todos los géneros y demuestra varias tendencias literarias. Se presentan tanto los autores ya conocidos internacionalmente como algunos ya casi olvidados (p. ej. Barrett, Casaccia, Altamirano).
Typ:skripta
Záznam vložen:09. 06. 2011