Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Bachovy květové esence od A do Z

Název:Bachovy květové esence od A do Z
Autor:Michel
Nakladatel:Metafora
Rok vydání:2019
Vydání:2.dotisk 1.vydání
ISBN:978-80-7359-351-3
Anotace:Každodenní život se všemi svými požadavky na nás klade stále větší nároky, a tak je pochopitelné, že hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat a ještě si udržet pevné zdraví, optimismus a výkonnost. Květové esence, a zejména ty nejznámější ze všech, BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE, byly pro svoji účinnost známé a užívané už od dob svého vzniku, ale poslední dobou se jejich obliba ještě zvyšuje.

Pomáhají totiž jak malým dětem, tak starším lidem, uhoněným manažerům, unaveným maminkám, vystresovaným studentům i nejistým uchazečům o zaměstnání.Svou mocnou přírodní silou dokážou nastolit vnitřní harmonii a duševní vyrovnanost, pomáhají při zvládnutí nejrůznějších nežádoucích emocí či stavů, jaké občas přepadají každého z nás. Nedostatek sebedůvěry, nejistota, žárlivost, malomyslnost, podrážděnost, zoufalství, vyčerpání… s tím vším si umějí poradit.

Tato krásně ilustrovaná knížka je tedy skvělým průvodcem na cestě k hlubšímu poznání Bachových květových esencí a poradí vám i s jejich používáním v běžném životě. Je určena jak pro úplné začátečníky, kteří to teprve hodlají vyzkoušet, tak pro pokročilé, kteří už s Bachovými květovými esencemi pracují, ale rádi by se o nich dozvěděli něco víc.
Záznam vložen:29. 08. 2019
Poslední aktualizace:29. 11. 2019