Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Běhání pro ženy

Název:Běhání pro ženy
Autor:Gaudlová
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2015
Formát:B5
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-264-0851-2
Anotace:Tato kniha je napsaná na tělo všem ženám, které chtějí začít běhat nebo již běhají, a chtějí se o tom dozvědět něco více.

Autorka, aktivní běžkyně a redaktorka Běhej.com zpracovala široké spektrum otázek o běhání žen s ohledem na jinou tělesnou stavbu, výživové požadavky a jinak rozložené zásoby podkožního tuku než mají muži.

Kniha se mimo jiné také věnuje různým specifickým obdobím či hormonální situaci v životě ženy - puberta, těhotenství, kojení, menopauza, běhání s kočárkem, běhání s dětmi…

Naleznete zde také praktické tipy a informace, které vám usnadní běhání a které upozorní na možné chyby a záludnosti běhu, doporučení na vybavení a zajímavé běžecké akce Zohledňuje možnosti v České republice a mnoho informací vychází přímo ze zkušeností českých žen - část knihy vznikla jako odpovědi na spontánní otázky českých čtenářek v době přípravy této publikace.

Gabriela Gaudlová (*1988) je redaktorkou uznávaného běžeckého časopisu a serveru Běhej.com. Má za sebou čtyři maratony a jedenáct půlmaratonů. Běhání je její vášní, koníčkem, terapií i stylem života. Z rodného Brna odešla studovat do Prahy, kde žije dodnes. Je vdaná a má dceru.
Záznam vložen:12. 04. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019