Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Běhej a hubni

Název:Běhej a hubni
Autor:Gallowayovi
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0091-0
Anotace:Chcete se postavit svým kilům navíc a jste ochotná kromě diety pro to i něco víc udělat? Ukážeme vám, jak pomocí běhání a úpravou stravovacích návyků můžete rychle dosáhnout kýžených cílů.
Kniha vysvětluje proces ukládání a spalování tuků a nabízí plán, jak dostat pod kontrolu oba aspekty tohoto problému: příjem tuků i jejich spalování. Čtenářky objeví nástroje pro řízení tohoto procesu a zvládnou postupné kroky vedoucí k vytčenému cíli. Své si v ní najdou ženy, které se teprve chystají zvednout z gauče, i ženy, které běhají nebo cvičí už mnoho let.
Jeff a Barbara nevysvětlují jen nějaké tréninkové zásady, ale přesně vám řeknou, co je třeba jíst a jak do denního programu strategicky začleňovat pohybové aktivity. Poradí vám také jak zlepšit duševní pohodu a zdraví pomocí stravovacích strategií a nenáročných cvičebních bloků.
Záznam vložen:30. 03. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019