Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Bez obilovin, bez bolesti

Název:Bez obilovin, bez bolesti
Autor:Osborne
Nakladatel:Anag
Rok vydání:2018
Formát:150232
ISBN:978-80-7554-160-4
Anotace:Po vzoru knih „Život bez pšenice“ a „Moučný mozek“ se tato kniha zabývá prokázanou souvislostí mezi stravou obsahující lepek a zdravotními obtížemi s následnými chronickými bolestmi a nabízí převratný 30 denní bezlepkový program, který vám pomůže vyléčit se zevnitř. Zbavte se chronických problémů vysazením lepku Podle zprávy publikované americkým Institutem medicíny trpělo v roce 2011 chronickou bolestí více než 100 milionů Američanů. V mnoha případech je chronická bolest součástí autoimunitního onemocnění a lékaři se až příliš často obrací k zažitému řešení - předepisování léků od bolesti. Všechny tyto léky však nezabírají. Dr. Peter Osborne, přední odborník na potravinové alergie a přecitlivost na lepek, zjistil, že skutečné řešení často spočívá v tom, co jíte. Znatelné výsledky již během jednoho měsíce! V této knize autor ukazuje, proč konzumace obilí způsobuje záněty tkání v těle, nedostatečnou tvorbu vitamínů a minerálů a spouští autoimunitní reakci, která je příčinou toho, že si tělo samo škodí. A také poskytuje praktické kroky k nalezení úlevy. Pomocí jím sestaveného snadno realizovatelného programu bez léků budete schopni odstranit veškeré zdroje lepku a jemu podobných látek, zaznamenáte významné zlepšení během 15 dnů a do 30 dnů odstraníte bolest.
Záznam vložen:11. 09. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019