Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Bezlepkové recepty pro děti

Název:Bezlepkové recepty pro děti
Autor:Weimer-Koschera
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2014
Původní cena:189,- Kč
ISBN:978-80-247-4776-7
Anotace:Vaše dítě si tuto knihu zamiluje! Naše dítě má celiakii – to je diagnóza, při které se rodičům i dítěti nejdřív sesype svět. Co se nyní změní? Co naše dítě vlastně ještě smí jíst – a co dělat, když sní něco „zakázaného“? Kde budu nakupovat? Jak budu vařit bez lepku, ale tak, aby to dítěti chutnalo? Díky Susanne Weimer-Koscherové a její dceři Marleen to už není problém. Když Marleen ve čtyřech letech onemocněla celiakií, rozhodla se její matka odvážně experimentovat, a tak vzniklo 100 bezlepkových receptů, které nejen Marleen, ale i její kamarádky ze školky pochválily slovy „no, dobré“. * 100 receptů: Chutná jídla od snídaně, svačiny až po večeři. Chutnají celé rodině a zaručeně bez lepku! * Školka, školní výlet a oslava dětských narozenin: Nabízíme skvělé rady, jak postupovat, aby vaše dítě nebylo odstrčeno. * Osobní zkušenosti: Marleen říká, jak nakládá s celiakií a co jí velmi chutná.
Záznam vložen:03. 03. 2015
Poslední aktualizace:12. 12. 2019