Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Biatlon - cesta na vrchol

Název:Biatlon - cesta na vrchol
Autor:Cícha
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-271-0154-2
Anotace:Biatlon představuje v současné době divácky nesmírně populární sportovní odvětví, které zažívá v posledních letech obrovský boom. Naši závodníci patří k absolutní světové špičce. A především díky nim se v naší kotlině z donedávna prakticky neznámého sportovního odvětví stal skutečný fenomén – zimní sport číslo jedna, „biatlonmanie“.
Tato výpravná obrazová publikace náleží všem sportovním fanouškům. Přibliží jim cestu nejen samotných sportovců, ale i jejich trenérů, manažerů a dalších spolupracovníků za současným nebývalým úspěchem a připomene hlavní závodní okamžiky za posledních několik let.
Přečtěte si, jak se na vzestupu českého biatlonu podíleli samotní sportovci, trenéři, manažeři i servisní pracovníci: Václav Fiřtík, Jiří Hamza, Gabriela Koukalová, Veronika Vítková, Eva Puskarčíková, Jitka Landová, Lucie Charvátová, Jiřina Pelcová, Eva a Vlastimil Jakešovi, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář, Jan Matouš, Ivan Masařík, Roman Dostál, Ondřej Rybář, Zdeněk Vítek, Marek Lejsek, Milan Janoušek, Irena Česneková, Vojtěch Prášil a Josef Šenberk.
Záznam vložen:22. 11. 2016
Poslední aktualizace:12. 12. 2019