Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Bollettieriho tenisová škola

Název:Bollettieriho tenisová škola
Autor:Bollettieri
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-271-0059-0
Anotace:Kniha popisuje všechny údery od podání a riternů po voleje a loby a poskytne vám nejdynamičtější útočný arzenál pro vaši hru. Dozvíte se o klíčových strategických bodech, s jejichž pomocí rozpoznáte návyky svého soupeře a dokážete tak zaútočit na jeho slabiny.
Bollettieriho tenisová škola obsahuje 57 cvičení pro dvouhru a čtyřhru, nejúčinnější kondiční cvičení a programy pro všechny herní styly a také informace o nejnovějším vybavení, technologiích a mentálním tréninku. Nabízí unikátní příležitost trénovat s mistrovským trenérem a využít tak ve své hře systém, který pomohl k úspěchu mnoha nejlepším světovým tenistům. Knihu doprovází online videoobsah, který napomáhá lepšímu pochopení nejdůležitějších technik, kterými jsou forhend, bekhend, volej, podání a ritern. Tato kniha je zcela nepostradatelným zdrojem informací pro nadšené hráče i trenéry.
Záznam vložen:30. 03. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019