Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Bylinky našich babiček

Název:Bylinky našich babiček
Autor:Nardo
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2011
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-251-2496-3
Anotace:Kniha plná úžasných praktických tipů, jak můžeme využít bylinky ze zahrádky či volné přírody pro zdraví, krásu, dobrou náladu či zpestření jídelníčku, ale třeba také k vyhnání neodbytných zahradních škůdců! Chcete si sama vyrobit s pomocí bylinek zjemňující pleťovou vodu, přírodní šampon, kondicionér na snadné rozčesávání, masážní olej, hydratační masku, tělový peeling a mnoho dalších kosmetických přípravků....? Trápí vás na zahrádce slimáci, mšice, plísně nebo jiné potvůrky? Víte, že se z některých bylinek dá uvařit roztok, který tyto nezvané hosty z vaší zahrádky vyžene? Víte, že z brambor se dá udělat skvělá marmeláda, z černého bezu neuvěřitelná hořčice, meduňkou ochutit koňak, aperitiv provonět oreganem , kapradinové výhonky jsou lahodné osmahnuté na másle...? V knize také najdete důležité botanické informace, rady pro pěstitele a zajímavé tipy na další využití bylinek. Autorka Pierrette Nardo je nadšenou pěstitelkou rostlin a odbornicí na jejich využití. Pořádá přednášky na téma zahrada, vaření a zdraví, přispívá do různých časopisů o zahradničení a životním stylu.
Záznam vložen:31. 08. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019