Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Celostní přístup k léčbě bolesti

Název:Celostní přístup k léčbě bolesti
Autor:Vondřich, Vondřichová
Nakladatel:Emitos
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-87171-49-3
Anotace:Tato kniha pojednává o způsobech léčení lidí, které nepatří do školní západní medicíny. Je základní informací a přehledem o metodách, které se na lékařských fakultách nevyučují, i když jsou účinné. Autor vychází ze své více jak dvacetileté klinické zkušenosti s praktikováním uvedených metod. Kniha pojednává o aplikaci těchto metod v léčbě bolesti, ale popsané zkušenosti mají obecný charakter a platí i v jiných oborech.Tyto zkušenosti jsou doplněné kapitolou o psychoterapii v léčbě bolesti. Text může být zajímavý pro všechny, kteří nejsou úplně spokojení se západní medicínou a hledají jiné cesty, jak léčit sebe nebo své bližní. MUDr. Ivan Vondřich vystudoval fakultu všeobecného lékařství Karlovy Univerzity v Praze. Po absolvování studia krátce pracoval jako vědecký pracovník na oddělení klinické imunologie a alergologie. Poté působil na oddělení anesteziologie a resuscitace. V rámci oddělení začal pracovat na první ambulanci bolesti v Čechách. Od roku 1994 praktikuje v privátní ambulanci bolesti, která je zaměřená na jiné než školní klasické metody léčby. PhDr. Zuzana Vondřichová, Ph.D. vystudovala logiku a jednooborovou psychologii na Karlově Univerzitě v Praze. Absolvovala výcvik v psychoanalytické psychoterapii aplikované na párovou terapii, výcvik v rodinné systemické psychoterapii a je diplomovanou gestalt terapeutkou, manželskou poradkyní a supervizorkou. V průběhu více než dvacetileté praxe se věnuje psychoterapii dospělých, včetně párů, s důrazem na celostní pojetí a začlenění psychických potíží do životního kontextu.
Záznam vložen:25. 09. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Celostní přístup k léčbě bolesti