Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou

Název:Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou
Autor:Rohová
Nakladatel:Raabe
Rok vydání:2019
Formát:210x 296
ISBN:978-80-7496-407-7
Anotace:V úvodní části představuje Cesta kolem světa – pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám – od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého jazyka či čtenářských dílen.

Hlavní částí publikace je tematický celek Cesta kolem světa, který využívá metod projektového vyučování a který nabízí pracovní listy využitelné v dlouhodobém tematickém vyučování, nebo v jednotlivých lekcích.

Publikaci skvěle využijí učitelé, ale také rodiče, kteří chtějí vést děti k samostatné práci s textem (např. při domácím vzdělávání).

Ediční řada - Rozvoj čtenářství a práce s textem
Projekt rozvíjí čtenářské dovednosti – porozumění a orientaci v textu, schopnost odpovědět na otázky, s textem dále pracovat, řešit problémy i rozvíjet představivost dětí. Využívá metody kritického myšlení, učí děti vyhledávat a pracovat s informacemi. Téma bylo zvoleno pro svou atraktivitu pro žáky, ale také pro neomezenou možnost každého učitele přidat své nápady a znalosti.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:12. 09. 2019